Naučit VMP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak začít?

 Ze všeho nejdřív si založte účet, bude se vám hodit až se budete chtít vrátit k rozpracovanému testu. Otázek je mnoho a nejpíš nezvládnete vše projít během jedné návštěvy. Takhle se můžete vždy vrátit tam kde kde test předtím skončil a pokračovat. Je to tedy pro vaše pohodlí. Nebude to po vás chtít žádné zbytečné informace, prostě jen email a jméno.

 

Vytvoření testu

Dále je potřeba vytvořit test s požadovaným rozsahem otázek. Vše uděláte přes odkazy výše, myslím, že je to intuitivní. Pokud necháte vytvořit test během již rozpracovaného testu, tak se vám tento přepíše novým a budete odpovídat od začátku. Testy se generují zvlášť pro kategorii M, S a C. Vygenerováním testu pro kategorii S si nepřepíšete test pro kategorii M a obráceně. 

Vzhledem k množství otázek v kategorii M je možné generovat testy podle podkategorií rozdělených podle zaměření otázek. 

 

Opakování otázek

 Opakování otázek si nastavte při zakládání účtu v profilu. Múžete nastavit kolikrát se bude otázka v testu opakovat a kolikrát musí být správně zodpovězena otázka, která již byla jednou špatně zodpovězena - tudíž s ní máte nejspíš problém. Klidně můžete nechat defaultní nastavení a nemusíte se tím zabývat.

 

 

Nejnovější Příspěvky

Archive

2015
2014
2013
2012

Kategorie

Autoři

Feeds

RSS / Atom